EMAR Printo 57T Czarna
Kod produktu: 18740
Cena
cena netto 2061 PLN
cena brutto 2535.03 PLN
Opis skrócony
Przedstawiamy Państwu drukarkę fiskalna niezwykle inteligentną, a przy tym prostą i przyjemną w obsłudze. Wiele przydatnych funkcji oraz nowoczesny wygląd- to główne atuty drukarki fiskalnej Emar Printo 57T. To urządzenie idealnie spełni wszystkie powierzone mu zadania!

Właściwości produktu
Typ drukarki drukarka fiskalna stacjonarna
Przeznaczenie średnie i duże punkty sprzedaży detalicznej i hurtowej
Liczba towarów (PTU) 100 000
Interfejsy-komunikacja
Szerokość papieru 57 mm
Liczba kasjerów bez ograniczeń, zależna od programu magazynowego
Zasilanie awaryjne akumulator 7,2 V 2,5 A
Waga 2,7 kg.
Wymiary 304 x 194 x 254
Gwarancja 1 rok
Opis produktu
    Drukarka fiskalna Emar Printo dostosowuje się do wystroju stoiska kasowego. Dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych. Dostępne są obudowy w kolorze jasno-szarym, czarnym oraz grafitowym. Dodatkowo, możliwość wyboru wyświetlacza- niebieskiego bądź białego.

Na szczególną uwagę zasługuje solidna konstrukcja drukarki. Urządzenie można przenosić trzymając je chociażby za maszt wyświetlacza. Wykonana jest z trwałych, sztywnych i solidnych materiałów.

Mechanizm drukujący oraz zwijacz kopii zostały umieszczone na płaskiej postawie. Po zdjęciu pokrywy, otrzymujemy do nich swobodny dostęp. Jest to duże ułatwienie podczas zmiany papieru. Zakładanie papieru jest wygodne i szybkie a to za sprawą konstrukcji pojemnika na papier oraz elementów zabezpieczających blokowanie papieru. Wszystkie te elementy sprawiają, iż zakładanie rolki odbywa się na zasadzie „wrzuć i pracuj”.

Obsługa drukarki jest niezwykle wygodna dla operatora, szczególnie za sprawą czytelnego pulpitu oraz wyświetlacza. Umieszczony on został z przodu urządzenia, pod odpowiednim nachyleniem. Przyciski pulpitu umieszczone zostały obok wyświetlacza, co nie przeszkadza w korzystaniu zarówno z wyświetlacza jak i przycisków. Alfanumeryczny wyświetlacz LCD przeznaczony dla klienta informuje o prowadzonych operacjach.

Z myślą o zagrożeniach czyhających na drukarkę w barach, sklepach czy restauracjach, istnieje opcja zainstalowania specjalnej osłony chroniącej przed zalaniem czy zabrudzeniami. Jej prosty sposób zakładania, jak i zdejmowania, znacznie ułatwia czyszczenie.

Dodatkowym atutem drukarki jest możliwość umieszczenia reklamy na jej tylnej ściance. Przezroczysta tablica służy do zamieszczania ulotek czy innych artykułów reklamowych. Jest to dobre rozwiązanie, gdyż drukarka bardzo często znajduje się w miejscach widocznych dla klienta.

Drukarka Emar Printo dba również o komfort klienta. Z myślą o nim, zainstalowany został alfanumeryczny, podświetlany na biało wyświetlacz LCD, który to prezentuje 2x16 znaków. Dzięki wykorzystaniu komputera istnieje możliwość zainstalowania dodatkowego wyświetlacza.

Dużym atutem modelu jest jego niewielka waga- wynosi ona bowiem zaledwie 2,7kg. Urządzenie jest niezwykle odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Pracuje bez zakłóceń w temperaturze od 0-50 stopni Celsjusza.

To niezwykle inteligentne urządzenie spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Jesteśmy przekonani, iż zostanie ozdobą każdego stanowiska kasowego. Wiele nowoczesnych funkcji, szybkość działania czy możliwość współpracy z komputerem sprawią, że każdy użytkownik zadowolony będzie z faktu posiadania drukarki Emar Printo 57T.