CAS PD-S 15
Kod produktu: 1178
Cena
cena netto 1439.10 PLN
cena brutto 1770.09 PLN
Opis skrócony
Niezwykle nowoczesna waga CAS PD-S 15 kryje w swej obudowie skaner kodów kreskowych. Rozwiązanie to, znacznie skraca czas pracy kasjera, gdyż ważenie oraz skanowanie przeprowadzane jest w tym samym miejscu. Jest to duża wygoda, zarówno dla użytkownika, jak i dla klienta. Waga w całości wykonana ze stali nierdzewnej, CAS PD-S 15 oferowana jest w zestawie zawierającym również szybkę z utwardzonego szkła i kosz montażowy.

Właściwości produktu
Temperatura pracy Od -10°C do +40°C
Typ wagi Waga z możliwością wbudowania skanera
Zakres ważenia/dokładność 15 kg / 5 g
Liczba klawiszy szybkiej obsługi
Zasilanie Sieciowe 230V, 50Hz
Klawiatura 3 klawisze: zerowanie, tara, transmisja
Wymiary wagi 348(W) x 348(D) x 110(H) mm
Wymiary szalki 299(W) x 299(D) mm
Masa
Wyświetlacz Wysokokontrastowy LED
Współpraca z kasami Tak
Funkcja liczenia sztuk
Liczba programowanych cen
Opis produktu
    Waga CAS PD-S 15 posiada nowoczesny, wysokiej jakości wyświetlacz LED. Umieszczony został na regulowanym słupku, którego wysokość można dostosować do własnych potrzeb. Klawiatura wagi składa się z trzech przycisków- zerowania, transmisji i tary. Wykonana ze stali nierdzewnej waga CAS PD-S 15 posiada odporny na przeciążenia układ pomiarowy charakteryzujący się dużą stabilnością.
Wagę CAS PD-S 15 można bez trudu dostosować do skanerów produkowanych przez różnych producentów. Model posiada interfejs RS232. Bez trudu współpracuje z kasami fiskalnymi ECR i POS.
CAS PD-S 15 charakteryzuje się dużą dokładnością ważenia. Wykazuje odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Bez zakłóceń pracuje w temperaturach wynoszących od -10 do +40 stopni Celsjusza. Waga zasilana jest sieciowo.
Nowoczesny wygląd wagi z pewnością stanie się ozdobą każdego stanowiska, a szereg ciekawych funkcji i wydajność wagi CAS PD-S 15 przypadną do gustu każdemu użytkownikowi.