Kasa fiskalna Novitus Soleo Plus E
Kod produktu: 1003
Cena
cena netto 1611 PLN
cena brutto 1981.53 PLN
Opis skrócony
Jeżeli tak jak my, cenisz sobie zadowolenie klientów, dbasz także o jakość i funkcjonalność używanych przez Ciebie urządzeń, zapoznaj się z naszą ofertą. Przedstawiamy kasę fiskalną SOLEO PLUS E, przeznaczoną dla małych i średnich punktów sprzedaży. Jest to wzbogacona wersja kasy SOLEO E, a przeznaczona jest dla najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Właściwości produktu
Typ kasy kasa fiskalna jednostanowiskowa z elektroniczna kopią paragonu
Przeznaczenie małe, średnie i duże punkty handlowe
Liczba towarów (PTU)
Wymiary 300 x 120 x 300 mm
Liczba stawek PTU 7
Liczba kasjerów 20 + 15 sprzedawców
Interfejsy-komunikacja 5 x RS232, 1 x USB dwukanałowe
Wyświetlacz klienta graficzny: 132 x 32 pixele - do 4 linii tekstu, niebieski, podświetlany, podnoszony, obrotowy
Wyświetlacz operatora alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
Szerokość papieru 57 mm
Waga
Zasilanie awaryjne
Gwarancja
Gwarancja na moduł fiskalny 5 lat
Eurofiskalizacja tak
Mechanizm drukujący termiczny
Stawki podatkowe 7
Baza towarowa
Opis produktu
Kasa SOLEO PLUS E różni się od swej poprzedniczki przede wszystkim tym, iż została wyposażona w funkcję elektronicznego zapisu kopii paragonu. Pod pokrywą mechanizmu drukowanego zamieszczona jest karta SD, znana głównie z aparatów fotograficznych. Paragony mogą być wybiórczo drukowane bezpośrednio na kasie, albo też zapisane, a następnie obrabiane na komputerze PC. Każdorazowy zapis musi być opatrzony podpisem elektronicznym. Podczas kolejnych zapisów podpis jest weryfikowany. Nośnik danych może być chroniony specjalną plombą, lub przytwierdzony do obudowy drukarki. Stanowi to ochronę przed niepożądanym wyjęciem przez kasjera, lub kradzieżą. Co najważniejsze, nośnik o pojemności 2GB potrafi zapisać około miliona paragonów 30-to litowych. Tego typu mechanizm pozwala na sporą oszczędność. Dzięki stosowaniu tylko jednej rolki papieru, koszty eksploatacyjne urządzenia maleją, a konieczność przechowywania paragonów przez kilka lat odchodzi w niepamięć. Mechanizm drukujący typu FUJITSU FTP628 pozwala na bardzo szybki wydruk- 14 linii tekstu na sekundę, przy 48 znakach w wierszu.     
    
    Przedstawiane urządzenie doskonale współpracuje z innymi sprzętami. Dzięki wielu złączom komunikacyjnym, sprawnie działa w połączeniu z komputerem, wagą elektroniczną, terminalem płatniczym, skanerem, Pin-padem, modemem PSTN bądź GSM. Kasa realizuje płatność kartą, dlatego też wykorzystano bardzo funkcjonalny mechanizm, pozwalający na drukowanie potwierdzeń płatności bezpośrednio z drukarki kasy. Model SOLEO PLUS E pozwala na korzystanie z kard rabatowych opatrzonych kodem kreskowym, obsługę protokołu FTP czy prowadzenie stanu magazynu. Kasa posiada funkcję sprawdzania cen, inwentaryzacji a także przeceny towarów. Sprzęt ten posiada wiele nowoczesnych funkcji, dzięki którym dorównuje urządzeniom wykorzystywanym w najnowszych technologicznie centrach handlowych.

    Kasa fiskalna SOLEO PLUS E wyróżnia się bardzo dużą bazą towarową. Potrafi zapamiętać 12 000 nazw towarów, przy 1000 kodach dowiązanych. Co więcej, zapamiętuje 7 stawek PTU,  64 grupy towarowe, a bufor ON-line mieści 10 000 nazw towarów. Urządzenie jest w stanie zapisać 20 kasjerów, a dodatkowo 15 sprzedawców. Każda nazwa towaru może zawierać 18 znaków, a produkt opisać można za pomocą dwóch kodów. Przy pomocy wcześniej zdefiniowanych list, istnieje możliwość wyszukania towaru poprzez jego nazwę. Kasa fiskalna SOLEO PLUS E zaopatrzona została w alfanumeryczną klawiaturę. Jest ona wygodna i czytelnie oznakowana, a przy tym, przyjemna w obsłudze. Posiada 27 klawiszy w 4 poziomach, które służą do programowych funkcji lub kodów. Model wyposażony jest w dwa podświetlane, alfanumeryczne wyświetlacze. Jeden z nich, podnoszony i obrotowy, przeznaczony jest dla klienta. Drugi natomiast, o nieco wyższej rozdzielczości i dwukrotnie większej ilości wyświetlanych linii tekstu dostosowany został do potrzeb kasjera.

    Kasa SOLEO PLUS E jest urządzeniem wielowalutowym. Poza walutą Euro, obsługuje także inne waluty. Posiada funkcję zmiany waluty a także przelicznika sumy i reszty z waluty głównej, na inną, wcześniej zdefiniowaną walutę. Wynik znajduje się na wydrukowanym paragonie. Kasa ma 8 stałych, wbudowanych form płatności i 4 dodatkowe. Urządzenie zasilane jest zewnętrznie z sieci, zasilaczem  230 V. Istnieje też opcja awaryjnego zasilania. Odbywa się ono poprzez wbudowany akumulator 12V o mocy 2,1Ah.  


    Oferowane przez nas urządzenie posiada najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, sprawdzoną ergonomię i niebanalne wzornictwo. Model ten, spełnia standardy najwyższej jakości. Pomimo niewielkiej wagi i optymalnych rozmiarów zastosowano w nim najwyższej jakości podzespoły. Kasa jest funkcjonalna, prosta i przyjemna w obsłudze. Jesteśmy przekonani, że będzie służyć bardzo długo, a każdy przedsiębiorca nie pożałuje tego zakupu.